netKonkret

Wszystkiego najlepszego WOŁOMIN!!! Dziś są symboliczne urodziny naszego miasta

Wszystkiego najlepszego WOŁOMIN!!! Dziś są symboliczne urodziny naszego miasta

    Wszystkiego najlepszego WOŁOMIN!!! Dziś są symboliczne urodziny naszego miasta

Dziś przypada rocznica uzyskania praw miejskich przez Wołomin. Z tej okazji grób założyciela miasta oraz tablicę mu poświęconą z samego rana odwiedzili przedstawiciele Klubu im. Henryka Konstantego Woyciechowskiego. Wołomin –

2 komentarze Read Full Article

Kolejny Diecezjalny Turniej Piłki Nożnej na początku marca w Wołominie!

    Kolejny Diecezjalny Turniej Piłki Nożnej na początku marca w Wołominie!

Już po raz czwarty drużyny z Diecezji Warszawsko-Praskiej zagoszczą do naszego miasta, by powalczyć o Puchar Burmistrza Wołomina Elżbiety Radwan, medale i inne atrakcyjne nagrody w turnieju piłki nożnej, który odbędzie się

0 comment Read Full Article

Przygotowani na rok zmian w Wołominie

    Przygotowani na rok zmian w Wołominie

Kandydat na burmistrza Wołomina i kandydaci na radnych miejskich będą przez nas na pewno zgłoszeni, jak tylko rozpocznie się okres wyborczy – zapowiedzieli przedstawiciele wołomińskiego środowiska samorządowego mieszkańców podczas spotkania

0 comment Read Full Article

Problemy z nadzorem właścicielskim w Urzędzie Miejskim w Wołominie

    Problemy z nadzorem właścicielskim w Urzędzie Miejskim w Wołominie

Uruchomienie w Lipinach Starych wysypiska, które stało się składowiskiem dla sąsiednich RIPOK-ów (do którego zwożone są odpady – tzw. stabilizat – głównie pochodzące z Warszawy). Nieobecność burmistrz Radwan lub odpowiedzialnej za

Read Full Article
1 2 3 58

Drukowany Netkonkret