netKonkret

Al-Mar Wołomin mistrzem Futboligi

Czerwiec 06
14:11 2017

Od ostatniej niedzieli zielonkowskie ósemki mają nowego mistrza. Po roku panowania Andromedy, schedę przejął Al-Mar, który w decydującym meczu pokonał swojego najgroźniejszego przeciwnika w stosunku 3:2. Bohaterem meczu był kapitan triumfatorów, Marcin Rychta – autor dwóch goli i wielu niezliczonych interwencji w obronie. Al-Mar jest przy okazji na dobrej drodze do ustrzelenia dubletu, bo już 11 czerwca odbędzie się faza finałowa Pucharu Ligi, gdzie nowy mistrz także będzie jednym z faworytów do zdobycia złotych medali.

Podium drugiej edycji uzupełniły natomiast Kati-Kominki. Ekipa z Duczek wyprzedziła w wyścigu o brąz FC United oraz Prestiż. Szósta pozycja przypadła Dar-Marowi, na siódmym uplasował się Tiger, ósmy był In-Plus, dziewiąta Sparta, a ostatnie bezpieczne miejsce przypadło Malinie. Pozostałych osiem ekip, na czele z Hashem czy Bartycką, za rok będzie grało w drugiej lidze.

Organizatorzy przyjmują już zgłoszenia do trzeciej edycji. Rozpocznie się ona we wrześniu i każdy, kto jest zainteresowany do stania się uczestnikiem Futboligi, wszystkie potrzebne informacje znajdzie na stronie www.futboliga.pl.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Nadchodzące wydarzenia

  1. III Turniej piłki nożnej diecezji warszawsko-praskiej

    1 lipca godz. 08:00 - 2 lipca godz. 17:00

Drukowany Netkonkret