netKonkret

Al-Mar Wołomin mistrzem Futboligi

Czerwiec 06
14:11 2017

Od ostatniej niedzieli zielonkowskie ósemki mają nowego mistrza. Po roku panowania Andromedy, schedę przejął Al-Mar, który w decydującym meczu pokonał swojego najgroźniejszego przeciwnika w stosunku 3:2. Bohaterem meczu był kapitan triumfatorów, Marcin Rychta – autor dwóch goli i wielu niezliczonych interwencji w obronie. Al-Mar jest przy okazji na dobrej drodze do ustrzelenia dubletu, bo już 11 czerwca odbędzie się faza finałowa Pucharu Ligi, gdzie nowy mistrz także będzie jednym z faworytów do zdobycia złotych medali.

Podium drugiej edycji uzupełniły natomiast Kati-Kominki. Ekipa z Duczek wyprzedziła w wyścigu o brąz FC United oraz Prestiż. Szósta pozycja przypadła Dar-Marowi, na siódmym uplasował się Tiger, ósmy był In-Plus, dziewiąta Sparta, a ostatnie bezpieczne miejsce przypadło Malinie. Pozostałych osiem ekip, na czele z Hashem czy Bartycką, za rok będzie grało w drugiej lidze.

Organizatorzy przyjmują już zgłoszenia do trzeciej edycji. Rozpocznie się ona we wrześniu i każdy, kto jest zainteresowany do stania się uczestnikiem Futboligi, wszystkie potrzebne informacje znajdzie na stronie www.futboliga.pl.

Nadchodzące wydarzenia

  1. Pokaz iluzji w Wołominie

    22 października godz. 13:30 - 15:00
  2. Wernisaż wystawy grafik Klaudiusza Maselewskiego

    27 października godz. 19:00
  3. Koncert T.Love w Wołominie

    29 października godz. 18:00 - 21:00

Drukowany Netkonkret

Ostatnie komentarze