netKonkret

Niepozorny mieszkaniec Tłuszcza mordował kobiety

fot. policja.pl

Niepozorny mieszkaniec Tłuszcza mordował kobiety
Grudzień 12
18:11 2015

Zabijał, gdy nie był zadowolony z usługi – mówił prokuratorowi. 11 grudnia za kratki trafił mieszkaniec powiatu Wołomińskiego, który zabił dwie „tirówki”. Ciała kobiet porzucił w lesie w Markach i w Kobyłce. Na co dzień zajmował się składaniem mebli, wcześniej pracował w Wołominie w jednej z firm poligraficznych, okazał się brutalnym mordercą.

Daniel P. ma 23 lata i jest mieszkańcem okolic Tłuszcza. Policjanci opisali go jako spokojnego, niepozornego chłopaka, który pracował przy składaniu mebli i nigdy wcześniej nie miał problemów z prawem.

Szczątki ciała pierwszej z zabitych prostytutek odnaleziono w połowie czerwca w lesie pod Markami. Policja ustaliła, że jej zabójstwa dokonano 21 maja, a przyczyną śmierci było uduszenie. 6 sierpnia, zamordowano kolejną prostytutkę – jej ciało znaleziono dzień po zbrodni, porzucone w lesie na terenie Kobyłki. Ona też została uduszona.
Daniel P. z usług prostytutek miał korzystać około siedmiu lat. Prokurator ujawnił, że P. przyznał się do obu morderstw. Kiedy był zadowolony z usługi, to nie robił dziewczynie krzywdy. Zabijał, kiedy był niezadowolony.

Więcej: policja.pl

Nadchodzące wydarzenia

 1. Premiera filmu „Chrzęsne Wincentyny Karskiej”

  22 kwietnia godz. 16:00 - 17:00
 2. Mammobus w Ząbkach

  4 maja - 5 maja
 3. Mammobus w Zielonce

  4 maja - 5 maja
 4. II Bieg Przedszkolaka – Biegniemy dla Klaudii i Stasia

  13 maja godz. 14:00 - 17:00
 5. Mammobus w Wołominie

  15 maja - 18 maja

Nowy numer drukowanego nK