netKonkret

DAR-MAR zwycięzcą pierwszej edycji Pucharu Ligi zielonkowskich ósemek!

DAR-MAR zwycięzcą pierwszej edycji Pucharu Ligi zielonkowskich ósemek!
Czerwiec 14
14:55 2017
Nie Al-Mar, nie In-Plus a DAR-MAR został zwycięzcą pierwszej edycji Pucharu Ligi zielonkowskich ósemek! Jedni powiedzą, że to niespodzianka, ale ci którzy widzieli mecze z udziałem z zespołu z Kobyłki zarówno w grupie eliminacyjnej, jak i tej półfinałowej, nie mieli wątpliwości, że nie ma tu mowy o przypadku. Podopieczni Mirka Bryla przebyli naprawdę długą drogę do decydującej potyczki, a tam okazali się minimalnie lepsi od FC United, triumfując 1:0. Tym samym to właśnie oni przed startem kolejnego sezonu będą rywalami Al-Maru w ramach SuperPucharu.
A 11 czerwca, oprócz tego, że odbyła się faza finałowa zmagań pucharowych, nastąpiła także uroczysta ceremonia zakończenia rozgrywek. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.futboliga.pl ale na pewno warto w tym miejscu przytoczyć dwa nazwiska – Łukasza Godlewskiego – najlepszego zawodnika sezonu oraz Błażeja Kaima – najlepszego bramkarza.
Teraz Futboligę czeka przerwa aż do września. Dla organizatorów będzie to jednak okres wytężonej pracy, by zespołów w trzeciej edycji było jeszcze więcej niż obecnie. Gdyby ktoś był zainteresowany udziałem w Futbolidze, to wszystkie potrzebne informacje może uzyskać mailowo kontakt@futboliga.pl lub pod numerem telefonu 501-162-400.

Nadchodzące wydarzenia

 1. Premiera filmu „Chrzęsne Wincentyny Karskiej”

  22 kwietnia godz. 16:00 - 17:00
 2. Mammobus w Ząbkach

  4 maja - 5 maja
 3. Mammobus w Zielonce

  4 maja - 5 maja
 4. II Bieg Przedszkolaka – Biegniemy dla Klaudii i Stasia

  13 maja godz. 14:00 - 17:00
 5. Mammobus w Wołominie

  15 maja - 18 maja

Nowy numer drukowanego nK