netKonkret

Rozświetlenie choinki miejskiej

Rozświetlenie choinki miejskiej
Grudzień 14
18:03 2016

6 grudnia na Placu 3-go Maja w Wołominie odbyło się magiczne Rozświetlenie Choinki Miejskiej. W tym roku zaplanowano nową atrakcję towarzyszącą temu wydarzeniu – przestrzenny pokaz laserowy przy świątecznych hitach.

Pokaz połączono z rozświetleniem miejskiej iluminacji co dało znakomity efekt! Te dwie atrakcje rozpoczęły miejskie mikołajki w plenerze. Po rozświetleniu, swój pokaz taneczny zaprezentowały tancerki z zespołu REMIX oraz SZALONE DZIEWCZYNY, obie grupy ćwiczą w MDK w Wołominie pod czujnym okiem Pani Haliny Kalinowskiej-Ołdak. Po pokazie, swój koncert zagrał Chór Sentito, który wykonał kilka magicznych utworów świątecznych. Wszyscy chętnie dołączyli się do śpiewania, co tworzyło absolutnie niepowtarzalny i rodzinny klimat.

Na scenie, oprócz serdecznych słów od Pani Burmistrz i koncertu chóru, zdarzyła się wyjątkowa sytuacja. A mowa o zaręczynach. Gratulujemy przyszłej młodej parze i życzymy szczęścia!

Na wszystkich czekały również słodkie niespodzianki w postaci cukierków i gorącej czekolady.

Dziękujemy Wolontariuszom z Wolontariatu Szkolno-Parafialnego „Otwarte Serce”, Miejskiemu Zakładowi Dróg i Zieleni, Straży Miejskiej i Policji za wsparcie podczas organizacji wydarzenia.

Nadchodzące wydarzenia

 1. Premiera filmu „Chrzęsne Wincentyny Karskiej”

  22 kwietnia godz. 16:00 - 17:00
 2. Mammobus w Ząbkach

  4 maja - 5 maja
 3. Mammobus w Zielonce

  4 maja - 5 maja
 4. II Bieg Przedszkolaka – Biegniemy dla Klaudii i Stasia

  13 maja godz. 14:00 - 17:00
 5. Mammobus w Wołominie

  15 maja - 18 maja

Nowy numer drukowanego nK