netKonkret

Rozświetlenie choinki miejskiej

Rozświetlenie choinki miejskiej
Grudzień 14
18:03 2016

6 grudnia na Placu 3-go Maja w Wołominie odbyło się magiczne Rozświetlenie Choinki Miejskiej. W tym roku zaplanowano nową atrakcję towarzyszącą temu wydarzeniu – przestrzenny pokaz laserowy przy świątecznych hitach.

Pokaz połączono z rozświetleniem miejskiej iluminacji co dało znakomity efekt! Te dwie atrakcje rozpoczęły miejskie mikołajki w plenerze. Po rozświetleniu, swój pokaz taneczny zaprezentowały tancerki z zespołu REMIX oraz SZALONE DZIEWCZYNY, obie grupy ćwiczą w MDK w Wołominie pod czujnym okiem Pani Haliny Kalinowskiej-Ołdak. Po pokazie, swój koncert zagrał Chór Sentito, który wykonał kilka magicznych utworów świątecznych. Wszyscy chętnie dołączyli się do śpiewania, co tworzyło absolutnie niepowtarzalny i rodzinny klimat.

Na scenie, oprócz serdecznych słów od Pani Burmistrz i koncertu chóru, zdarzyła się wyjątkowa sytuacja. A mowa o zaręczynach. Gratulujemy przyszłej młodej parze i życzymy szczęścia!

Na wszystkich czekały również słodkie niespodzianki w postaci cukierków i gorącej czekolady.

Dziękujemy Wolontariuszom z Wolontariatu Szkolno-Parafialnego „Otwarte Serce”, Miejskiemu Zakładowi Dróg i Zieleni, Straży Miejskiej i Policji za wsparcie podczas organizacji wydarzenia.

Nadchodzące wydarzenia

 1. Niedziela w Chrzęsnem – 30 lipca

  30 lipca godz. 12:00 - 17:00
 2. Letnie animacje dla dzieci

  30 lipca godz. 13:30 - 15:00
 3. Wołomin. 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  1 sierpnia godz. 16:30 - 19:00
 4. Wołomin. Kino letnie – Śmietanka towarzyska

  5 sierpnia godz. 21:00 - 22:30
 5. Parkogranie – Edyta Górecka

  11 sierpnia godz. 20:00 - 21:30

Drukowany Netkonkret