netKonkret

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Plateau w Zielonce

10 września 2017 godz. 18:30 - 20:30

Darmowy

W niedzielę, 10 września o 18:30 w sali Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce wystąpi zespół Plateau. Zasłynęli jako autorzy bestsellerowego albumu „Projekt Grechuta” (2011), na którym zamieścili swoje autorskie i odważne wersje piosenek Mistrza. Są twórcami przebojów: „Niebezpiecznie piękny świt” i „Nic nie pachnie jak ty”. Słyną z bardzo dobrych koncertów, których zagrali już ponad 700!

Od lat łączą poetyckie teksty z rockowymi i akustycznymi brzmieniami. Mają na koncie 5 płyt. Wydany w 2011 roku album „Projekt Grechuta” okazał się sukcesem, a Plateau zagrali ponad 300 koncertów promujących tę płytę, zapraszając na swoją trasę koncertową m.in. Martynę Jakubowicz, Renatą Przemyk, Magdę Umer, Marka Jackowskiego, Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy)…

Występowali w tak prestiżowych miejscach jak warszawska Sala Kongresowa, Filharmonia Bałtycka, Teatr Roma oraz legendarna Piwnica Pod Baranami.

Ich ostatnia płyta, „W związku z Tobą” ukazała się w 2016 roku i przyniosła im kolejny przebój – utwór „Niebezpiecznie piękny świt”, który dotarł do pierwszych miejsc kilkudziesięciu list przebojów w całej Polsce.

Słyną z bardzo dobrych koncertów, będących połączeniem niezwykłej wrażliwości, doskonałego kontaktu z publicznością oraz… elementów kabaretowych, dzięki czemu często wypełniają sale do ostatniego miejsca.

10.09 (niedziela), godz. 18:30
OKiS Zielonka, ul. Łukasińskiego
Wstęp wolny!

PLATEAU NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/zespol.plateau

 

Szczegóły

Data:
10 września 2017
Czas:
18:30 - 20:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

OKiS Zielonka
ul. Łukasińskiego 1/3
Zielonka, 05-220 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://okis.zielonka.pl

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment