netKonkret

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Wołominie

02 października
17:10 2017

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan pamięta o swoich aktywnych seniorach i aby nagrodzić ich wkład pracy w aktywizacje społeczności seniorskiej zaprosiła na występ Kabaretu Moherowe Berety. Miejski Dom Kultury w Wołominie był gospodarzem tego wydarzenia.

Cztery niezwykle charyzmatyczne panie z kabaretu przez ponad godzinę bawiły świetnymi skeczami oraz piosenkami. Braw nie było końca, a najlepszą zapłatą za występ był uśmiech na twarzach obecnych na występie seniorów.

Wszystkim seniorom w dniu ich święta życzymy pogody ducha, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu, które postaramy się pomóc zrealizować.

About Author

MDK Wołomin

MDK Wołomin

Miejski Dom Kultury zaczął działać w 1995 roku, w budynku byłego Domu Kultury Huty Szkła. Jest to placówka edukacyjna, kształcąca dzieci i młodzież w kilkudziesięciu sekcjach. Sekcje prowadzone są w okresie roku szkolnego. Niektórzy instruktorzy prowadzą swoje zajęcia również w wakacje. Miejski Dom Kultury dysponuje salą widowiskową, na jej scenie odbywają się koncerty muzyczne, przedstawienia teatralne, uroczyste akademie okolicznościowe, recitale wokalne, a także konkursy i przeglądy artystyczne. Organizowane są spotkania autorskie, kameralne programy teatralne i biesiady z piosenką.