netKonkret

MIEJSKI DOM KULTURY W WOŁOMINIE POSZUKUJE

mdk-wolomin

data ogłoszenia: 19 lipiec 2016

Kochani, szykując nową ofertę edukacyjną na rok 2016/2017 wpadliśmy na kilka dobrych (?) pomysłów.
Chcielibyśmy uruchomić kilka nowych sekcji, część już udało się ustalić, znaleźć super instruktorów. Ale pozostała druga część.

 

 

mdk-poszukujeSZUKAMY INSTRUKTORÓW/PROWADZĄCYCH następujących zajęć:

 • RODZINNA NIEDZIELA GIER – rodziny
  zajęcia raz w miesiącu poświęcone grom planszowym. Szukamy osoby, która poprowadzi takie spotkania (w niedzielę). Do zadań prowadzącego należeć będzie przygotowanie programu na każde zajęcia, wprowadzanie graczy w świetny humor, zapewnienie gier, integracja uczestników
 • MODELARSTWO – dzieci, młodzież, dorośli
  zajęcia z modelarstwa 🙂 Jesteśmy otwarci na stworzenie grupy początkującej oraz zaawansowanej. Szukam kogoś, dla kogo modelarstwo to wielka pasja i kogoś, kto potrafiłby się tą pasją podzielić z uczestnikami.
 • SZTUKA KONSTRUKTORA – dzieci, młodzież
  szukamy kogoś, kto potrafi zrobić coś z niczego i w dodatku umie pracować z dziećmi i bardzo interesuje się budowaniem, konstruowaniem 🙂 Zależy nam na zajęciach podczas których dzieci będą mogły rozwinąć swój zmysł techniczny i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Celem zajęć będzie zdobycie umiejętności samodzielnego zrealizowania projektu. I – oczywiście – świetna zabawa
 • TWÓRCZE PISANIE – młodzież, dorośli
  Nie wiesz co zrobić, kiedy widzisz przed sobą białą kartkę a w głowie masz pustkę? Jak ładnie ubrać w słowa to, co czujesz, widzisz, słyszysz? Jak dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości lub następnego wypracowania? Interesuje Cię zawód dziennikarza? SZUKAMY osoby, która odpowie na te wszystkie pytania uczestnikom zajęć TWÓRCZE PISANIE. Szukamy nieszablonowych metod i twórczego podejścia do słowa.
 • TKACTWO – młodzież, dorośli
  Tkactwo wraca do łask i… całe szczęście 🙂 Jeśli wytwarzasz tkackie cuda i chciałabyś/chciałbyś raz w miesiącu podziałać je z innymi i zarazić ich swoją pasją – zgłoś się do nas.

Start powyższych zajęć: 11 września 2016 w MDK w Wołominie

Wszystkie zajęcia mają charakter cykliczny (rok szkolny 2016/2017).

Więcej informacji: martyna.matuszak@mdkwolomin.pl lub 530 625 340