netKonkret

Rock powrócił do Wołomina!

Rock powrócił do Wołomina!
28 marca
10:02 2017

Sobotni wieczór (25 marca) minął w Miejskim Domu Kultury w Wołominie pod znakiem rocka. Na scenie zaprezentowały się trzy formacje – Gudelis, Positive Center oraz Killing Silence.

Wołomińska publika zgromadzona w MDK wielkimi brawami przywitała Mateusza Gudelisa, który zaprezentował utwory ze swojego nowego projekt pt. Gudelis. Artysta muzycznie porusza się wokół elektroniki, trip-hopu oraz alternatywnego rocka. Była to ciekawa muzyczna podróż pokazująca charakter artysty pochodzącego z Wołomina.

Jako kolejni na scenie zaprezentowali się muzycy z zespołu Center Positive. Kapela z Warszawy, pokazała kompletnie inną odsłonę rocka. W jej wydaniu usłyszeliśmy melodyjne wokale połączone z ciężkimi, metalowymi gitarami.

Jako ostatni zagrali muzycy z zespołu Killing Silence. W ich wykonaniu usłyszeliśmy zarówno znane już wszystkim utwory jaki i premiery z ich najnowszej płyty. Muzyka zespołu to energetyczny rock z dużą domieszką przestrzeni. Dobra energia płynąca ze sceny powodowała, że wszyscy świetnie się bawili. Czekamy na kolejne koncerty wołomińskich zespołów.

About Author

MDK Wołomin

MDK Wołomin

Miejski Dom Kultury zaczął działać w 1995 roku, w budynku byłego Domu Kultury Huty Szkła. Jest to placówka edukacyjna, kształcąca dzieci i młodzież w kilkudziesięciu sekcjach. Sekcje prowadzone są w okresie roku szkolnego. Niektórzy instruktorzy prowadzą swoje zajęcia również w wakacje. Miejski Dom Kultury dysponuje salą widowiskową, na jej scenie odbywają się koncerty muzyczne, przedstawienia teatralne, uroczyste akademie okolicznościowe, recitale wokalne, a także konkursy i przeglądy artystyczne. Organizowane są spotkania autorskie, kameralne programy teatralne i biesiady z piosenką.